25+ aastat kogemust

Oleme FIFAA Reklaamtekstiili ja -kingituste ettevõttest kasvanud märkimisväärse haardega rahvusvaheline ettevõtete grupiks. FIFAA Grupp toimetab kümne tütarettevõttega aktiivselt neljas riigis ja annab igapäevaselt tööd rohkem kui kolmesajale inimesele jae- ning hulgikaubanduses aga ka tootmise valdkonnas.

Eesti ettevõtetega võrreldes keskmiselt kõrgemast vanusest hoolimata oleme jätkuvalt vitaalsed ning kasvule ning arengule orienteeritud. Selle tunnustuseks pärjati meid 2018 aastal ka Äripäeva Gasellettevõtte tiitliga. Viimastel aastatel on kiireim kasv toimunud jaemüügi valdkonnas, kus meie portfelli on lisandunud mitmed rahvusvahelised kaubamärgid nagu River Island, Parfois ja Skechers.

Nende kõrval oleme loonud täiesti oma jaekaubamärgi Ballzy, mille kaudu soovime pakkuda uudset kaubanduse lahendust, kus on põimunud nii digitaalne kui füüsiline ostukeskkond. Ballzy valikus on maailma tuntuimad spordi ja vabaaja jalatsite ning rõivaste tootjad. Tutvu FIFAA Gruppi kuuluvate ettevõtete ning kaubamärkidega kodulehel www.fifaa.eu

Logi sisse meie kliendikeskkonda

Unustasid parooli?

Pole veel kontot? Registreeru

Konto loomine

Konto olemas? Logi sisse