DTF

  • Trükitav väga laiale materjalide valikule
  • Tippkvaliteediga detailirohke pilt, sujuvad värvide üleminekud
  • Elastne trükk, mistõttu sobib ka spordiriietele
  • Kiire, soodne ja mugav väikeste koguste trükiks

DTF on tekstiilitrüki maailmas uusim tehnoloogia, mis võimaldab kujutisi printida pea kõikidele materjalidele kiiresti ja kvaliteetselt. Võrreldes DTG-trüki, siiditrüki, sublimatsiooni või kiletrükiga on DTF-trükk keskkonna vaates ökonoomsem ja protsess tänu tööstuslike printerite kasutuselevõtmisele lühike, vaid kahe etapiline. DTF-trükk lahendab mitmed tavapäraste trükimeetodite väljakutsed võimaldades saavutada kiirelt väga täpsed värvid. Detailide rohkete piltide värvide üleminekud on sujuvad, pildid ise „teravad“. Seejuures pole trükitavate värvide arv piiratud.

DTF-trükiste tootmine on kiirem ja efektiivsem. Tööstuslik DTF seade prindib tekstiilivärvid spetsiaalsele kilele, seejärel kannab kujutisele liimi kihi, mille seejärel kuivatab ahjus. Teise etapina kuumpressitakse valminud transfeer-pilt soovitud tootele. Kuumus aktiveerib liimi ja trükivärvi ning need kanduvad ja kinnituvad kilelt kangale.

DTF trükitehnoloogia

Selle tehnoloogiaga loodud pildid ja logod on kangal elastsed ning neid saab kasutada erineva koostisega tekstiilidel nagu puuvill, elastaan ja polüester. Seega kui kliendil on soov oma rõivakollektsioonil saada identne kujutis hoolimata materjalide erinevusest, siis DTF-trüki puhul ei pea siinkohal kompromisse tegema. Samuti on võimalik pilti kuumpressida mitmetele teistele materjalidele tingimusel, et nad kannatavad kõrget temperatuuri. DTF pilt jääb kangal pehmem, õhem ja puudutusele meeldivam kui näiteks digitrükk kilematerjalile. Lisaks ei pea failile kandma „lõikejoont“, pildi saab üle kanda nn. „taustata“. Trükkida saab nii vektor- kui pikselgraafikas pilte.

Meie DTF-printer on Eestis ainukene omalaadne ning antud tehnoloogia absoluutne tipptase. Kasutades spetsiaalset GOTS (Global Organic Textile Standard) 7.0 standarditele vastavat tinti, DTF-liimpulbrit ja DTF-kilet, oleme veendunud, et meie teostatav DTF-trükk on turul võimalikest parim nii kiiruse, kvaliteedi kui keskkonnasõbralikkuse vaatest. Seadmes on suur osa protsessist automatiseeritud ning erinevaid jääke nii tindi, liimi kui kile näol tekib seeläbi vähem kui teistel analoogsetel seadmetel.

Logi sisse meie kliendikeskkonda

Unustasid parooli?

Pole veel kontot? Registreeru

Konto loomine

Konto olemas? Logi sisse