Fifaa Kontsern

Fifaa on kasvanud reklaamtekstiili ja -kingituste ettevõttest märkimisväärse haardega rahvusvaheliseks kontserniks. Tegutseme kümne tütarettevõttega aktiivselt neljas riigis ning anname tööd rohkem kui 300 inimesele jae- ja hulgikaubanduses, aga ka tootmise valdkonnas.

Eesti ettevõtetega võrreldes keskmiselt kõrgemast vanusest hoolimata on Fifaa endiselt vitaalne ning keskendunud kasvule ja arengule. Selle tunnustuseks pärjati meid 2018. aastal Äripäeva gasellfirma tiitliga.

Viimastel aastatel oleme kõige kiiremini kasvanud jaemüügi valdkonnas ning oleme avanud uusi kauplusi nii Eestis, Lätis kui Leedus.

Nende kõrvale oleme loonud oma jaekaubamärgi Ballzy, et pakkuda uudset kaubanduslahendust, kus on põimunud digitaalne ja füüsiline ostukeskkond. Ballzy valikus on maailma tuntumate spordi- ja vabaajajalatsite ning -rõivaste tootjate kaup.

Viieteistkümne kauplusega on üks suuremaid kette T-Shirt Store, mille poed asuvad samuti kõigis kolmes Balti riigis. Nendes poodides saab omale tellida kiirtööna soovitud trükiga särgi või pusa või valida mõne Eesti disaineri poolt loodud kollektsioonist oma lemmik. Loomulikult on kõiki teenused võimalik mugavalt tellida ka interneti keskkonnast www.t-shirtstore.ee.

Lõunakeskuse T-Shirt Store

AS FIFAA on ka Eesti Kaubandustööstuskoja ning Eesti Tööandjate Keskliidu liige, kuna soovime aktiivselt osaleda kohaliku ettevõtluskultuuri ja seadusandluse loome juures.

Tutvu Fifaa kontserni ettevõtete ja kaubamärkidega kodulehel www.fifaa.eu.

Logi sisse meie kliendikeskkonda

Unustasid parooli?

Pole veel kontot? Registreeru

Konto loomine

Konto olemas? Logi sisse