Reklaamrõivad- ja kingid

AS Fifaa on reklaamrõivaste ja -kingituste valdkonnas üks suurima kogemusega ettevõtteid. Veerandsaja aasta jooksul oleme leidnud turundus- ja promotoodetega seotud lahendusi nii suurtele kui ka alles alustavatele ettevõtetele, nii idufirmadele kui ka spordiorganisatsioonidele.

Selle aja jooksul oleme kasvanud äriklientidele keskendunud hulgiettevõttest mitme divisjoniga ja mitme valdkonnaga tegeleva kontsernini, mis haldab ligikaudu 50 kauplust Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes.

Pikk ajalugu näitab, et oleme pidanud pidevalt ajaga kaasas käima, leidma uusi tooteid ja teenuseid ning neid ka edukalt kombineerima, et rahuldada ärikliendi muutuvaid vajadusi.

Fifaa AS näidistesaal Tallinnas

Kasutame oma ettevõtte mitmekülgsust, et leida inspiratsiooni ja teadmisi enda esindatavatest moebrändidest. Samuti otsime mooduseid, kuidas tuua neid kogemusi B2B-valdkonda, järgides trende, uusi materjale, trükitehnoloogiat ja moodi.

Viimastel aastatel oleme märkimisväärselt investeerinud oma tootmisesse, et laiendada teenuste valikut uute materjalide ja uue tehnoloogia toel.

Meie eesmärk on olla oma klientidele pikaajaline partner, kes on kursis kliendi stiiliraamatu ning regulaarsete ettevõttesiseste ja kliendikampaaniatega. Soovime pakkuda nii disaini-, logistika- kui ka laoteenust ning olla kliendile toeks tema iga turundusürituse ja muu ettevõtmise juures kavandamisetapist alates. Selle nimel oleme valmis seadma järgmisteks aastateks uued eesmärgid ja pingutama nende saavutamiseks.

Logi sisse meie kliendikeskkonda

Unustasid parooli?

Pole veel kontot? Registreeru

Konto loomine

Konto olemas? Logi sisse