SIIRDETRÜKK

  • Üksikesemetele ja väikesele partiile
  • Mitmesuguse koostisega tekstiilidele, mis taluvad kuumust
  • Parim võimalus nimede ja numbrite trükiks spordisärkidele

Siirdetrükki saab teha mitmesugustele tekstiilesemetele, näiteks spordirõivastele, T-särkidele, triiksärkidele, pusadele, jopedele, vihmavarjudele ja kottidele. Sobib nii puuvillane kui ka polüesterkangas, peaasi, et see talub kuumutamist.
Siirdetrüki puhul kantakse värv erilisele kilele, mis annab võimaluse trükkida tekstiilesemele tekst, logo või muu kujutis. Seejärel puhastatakse kile jääkidest. Kilest eraldub soovitud kujutis, mis surutakse kangale spetsiaalse pressiga.
Pakume paljudes värvitoonides ja ka efektkilesid (kuldne, hõbedane, helkurkile, sametkile jt).

Siirdetrükk jaguneb kaheks tehnoloogiaks.
1. Kiletrükk: trükime kujunduse spetsiaalsele kilele. Kilede värvivalik on küll lai, kuid mitte lõputu, mistõttu tuleb leida soovitule võimalikult sarnane värvitoon. See on üks siirdetrüki piirang.
2. Digikleebis: trükime kujunduse valgele kilele, millele lõikur annab soovitud kuju.

Mõlemal juhul pressime kile kuumuse ja surve abil esemele, nii et sellele jääb õhuke kilekiht. Soovitud kujundi lõikame välja lõikuri abil.
Kuna iga eksemplari trükkimine nõuab rohkesti inimtööd, ei ole siirdetrükk väga suure partii jaoks mõttekas.

Digikleebise trükk tekstiilile

Eelised
• Ei vaja failide põhjalikku ettevalmistust ega masinate seadistamist, seepärast mõistlik valik ka üksikesemete ja väikese koguse jaoks.
• Alusmaterjaliks sobib suurim valik tekstiile: puuvill ja polüester, tume ja hele, paks ja õhuke kangas. Tänu sellele saab siirdetrükki rakendada mitmekülgselt, näiteks spordirõivastel, triiksärkidel, jopedel, vihmavarjudel ja kottidel.
• Siirdetrükki soovitame näiteks spordirõivaste komplektidele, millel on osa kujundusest sama, osa aga (sportlase nimi, number) igal esemel ainulaadne.
• Kuna meil on väga paljudes toonides ja mitmesuguse koostisega kilesid, saame luua nii helkuriomadustega kui ka näiteks neoonvärvis, kuldseid, hõbedasi ja teiste efektidega kujundusi.

Tehnilised andmed
• Logo, tekst või pildifail peavad olema vektorgraafikas (cdr-, ai- või eps-fail).
• Suurim kujunduspind on 35 × 45 cm

Pildil: siirdetrükk sametiga

Logi sisse meie kliendikeskkonda

Unustasid parooli?

Pole veel kontot? Registreeru

Konto loomine

Konto olemas? Logi sisse