Custom särgid

Meil on hea meel jagada teiega ühte oma hiljutist projekti, mis keskendus Penosili töötajatele loodud unikaalsetele särgikomplektidele. Antud projekti eesmärk oli pakkuda klientidele kindlates värvitoonides särgikollektsiooni, mis sisaldas ka Penosili logo. Tänu meie trükivõimekusele ja sublimatsioonitrükile, suutsime saavutada silmapaistva tulemuse ja rahuldada kliendi soovid.

Kliendi spetsiifilised nõudmised ja värvitoonid juhatasid meid sublimatsioonitrüki suunas. Selle meetodi abil suudame trükkida särgile soovitud värvitoonid, detailid ja logo ning luua unikaalseid kujundusi, mis vastavad täpselt kliendi ootustele.

Sublimatsioonitrükk võimaldab värvi sügavamat kinnitumist kangakiududesse, tagades trükikujunduste püsivuse ja vastupidavuse pesemisele. See annab särgile ka pehme ja mugava kandmiskogemuse, kuna trükid ei kipu pragunema ega maha kuluma.

Antud projekti puhul oli meie ülesandeks valmistada särgid vastavalt kliendi soovitud värvitoonidele ja ühendada need ühtseks tervikuks. Meie meeskond suutis täpselt trükkida kõik särkide detailid vastavalt etteantud värvikoodidele ning seejärel õmmelda detailid kokku, et luua lõplikud terviklikud särgid.

Tulemus oli muljetavaldav – Penosili töötajad saavad kanda kvaliteetseid särgikomplekte, mis on täielikult kohandatud ettevõtte brändi värviskeemi ja logo järgi. Antud särgid mitte ainult ei rõhutanud Penosili identiteeti, vaid tõstsid ka töötajate professionaalsust ja ühtekuuluvustunnet.

Kui olete huvitatud unikaalsetest “custom” särgikomplektidest oma ettevõttele või organisatsioonile, siis võtke meiega julgelt ühendust. Fifaa kogenud meeskond on valmis aitama teil luua just teie vajadustele vastavaid trükitud rõivaid, mis toovad esile teie brändi isikupära ja annavad teile konkurentsieelise.

Jälgige Fifaa kodulehte ja sotsiaalmeedia kanaleid, et saada rohkem teavet meie projektide ja teenuste kohta. Oleme alati valmis aitama teil teha märkimisväärseid ja silmapaistvaid kohandatud trükitooteid. Koos loome rõivaid, mis jätavad kestva mulje!


Logi sisse meie kliendikeskkonda

Unustasid parooli?

Pole veel kontot? Registreeru

Konto loomine

Konto olemas? Logi sisse