HNMKY Bomber jakk

Helsingi Noorte Meeste Kristlik ühendus tellis oma spordiklubi liikmetele meilt jaki koos klubi sümboolikaga. Selle projekti lähteülesandeks saime luua toode, mis oleks hetkel trendikas ka tavakasutuseks. Seeläbi soovis klubi toote omanikku ergutada jopet kandma ka muul ajal kui ainult trenni või võistlustele siirdumisel, suurendades klubi sümboolika nähtavust oma peamise sihtgrupi – noorte hulgas. Valituks osutus bomber jope, millele lisasime erinevates tehnoloogiatas klubi logo ning slogani. Antud jakk on spetsiaalselt loodud trüki ja tikandi lisamiseks – selle disain võimaldab elemente lisada ilmastikukindlust või voodrit rikkumata.

HNMKY Bomber jakk

Tootel on rinnal HNMKY logo klassikalise tikandina, mis tagab vastupidavuse ilmastikule ja pesule. Samas on silmapaistev ja esklusiivne.

HNMKY jaki selja tikand

Jaki seljal on klubi slogan, kus on kombineeritud siiditrükk ja tikand. Nimelt on trükk kantud helkurist kangale, mis lisab tootele turvalisuse funktsiooni aga annab samas ka efekti! Kanga ääred on ääristatud tikandiga ning kogu element on omakorda jopele kinnitatud õmblusega.


Logi sisse meie kliendikeskkonda

Unustasid parooli?

Pole veel kontot? Registreeru

Konto loomine

Konto olemas? Logi sisse