Ironman kollektsioon

Mitme aasta vältel oleme loonud tooteid ühele suuremale triatloni võistlusele – IRONMAN Tallinn.

Ironmani projekti tegi eriliseks see, et pidime looma tooted nii osalejatele, korraldajatele kui ka müügiks. See tähendab, et tooted pidid olema disainitud selliselt, et oleks fännidele võimalikult atraktiivsed, samas vastupidavad ja kvaliteetsed ning müüjale pidi jääma piisav marginaal.

Muuhulgas sai trükitud erinevaid fännitooteid nii meestele, naistele kui ka lastele. Valikus olid näiteks pusad, t-särgid, spordisärgid ja nokamütsid, millest paljud rändasid koos võistlejate ning nende fännidega välisriikidesse.

Logod said pusadele ja nokamütsidele peale kantud transfertrüki tehnoloogias, kus logo trükitakse spetsiaalsele transferpaberile. Trükk teostatkse värv-värvi haaval ning kujutis trükitakse peegelpildis, lõpuks tõmmatakse peale liimikiht, mis annab võimaluse logod tootele kuumpressida.

Transfer trükk annab väga palju erinevaid võimalusi: näiteks saab logosid trükkida varuks ette ja kanda neid hiljem kuumpress meetodiga toodetele. Selle üheks eeliseks on näiteks olukord, kus trüki hetkel pole täpselt teada millise kujutisega pilte vaja rohkem ja milliseid vähem või millistele suurustele mis pildid peaksid minema. Transfer trükk annab võimaluse kanda logosid ka sinna kuhu näiteks siiditrükki otse teha ei saa: spordirõivad, varruka otsad, pükste sääred, õmbluste lähedale.


Logi sisse meie kliendikeskkonda

Unustasid parooli?

Pole veel kontot? Registreeru

Konto loomine

Konto olemas? Logi sisse