Kergejõustiku EM

Juulis toimusid Tallinnas, Kadrioru staadionil 2021 aasta U-20 ja U-23 vanuseklassi kergejõustiku Euroopa meistrivõistlused. Meil oli rõõm selle sündmuse jaoks valmistada fännitoodete kollektsioon, mida kõik huvilised said endale soetada ka ürituselt kohapealt, et noortele sportlastele täie hingega kaasa elada.

Fifaa on mitmekülgne ettevõte, mis suudab oma partneritele pakkuda teenust nii tootele disaini loomisel, toote valmistamisel kui ka selle müümisel, kuna aastakümnete vältel on omandatud jaemüügi kogemusi ligi neljakümne kaupluse opereerimisega nii Eestis kui mujal regioonis. Hästi korraldatud väljapanek annab lisaväärtust ka korrldatavale üritusele ning tagab eduka meenete müügi.

Üheks võtmetooteks antud kollektsioonis oli ületrükiga T-särk, mille lahendasime sublimatsioonitehnikas. Antud juhul lõime disaini, trükkisime ja õmblesime toote valmis kohapeal. Lähteülesandeks oli luua midagi täiesti unikaalset ja silmatorkavat, samas arvestades kujunduses täpselt ürituse kontseptsiooni ning värvigammaga.

Sublimatsioonitrükis saab valmistada ainulaadse disainiga tooteid nagu näiteks T-särke, spordiriideid, võistkondade vorme, mütse, ostukotte ja palju muud. Saame kanda mustri ja värvid üle õmbluste või katta trükiga kasvõi kogu eseme. Ese valmib pärast sublimatsioonitrüki läbinud detailide kokkuõmblemist. Oleme loonud palju lõikeid, mille hulgast võib klient valida oma just endale sobiva. Sublimatsioontrükis on valminud ka noorte kergejõustiku EM särgid, kus on näha tootele loodud ainulaadset disaini.

Meie juures ei jää ükski kliendi idee teostuseta, vajadusel loome tooted nullist. Eesmärk on pakkuda klientidele alati parimat.


Logi sisse meie kliendikeskkonda

Unustasid parooli?

Pole veel kontot? Registreeru

Konto loomine

Konto olemas? Logi sisse