Password 2021

Juunis osalesime Password turunduskonverentsil, et taas kohtuda oma klientidega, kellega vahepealsel ajal piirangute tõttu pole olnud võimalik vahetult suhelda. Samas saime sõpradeks ka paljude uute inimeste ja ettevõtetega.
Nii nagu meile on kombeks otsida uusi lähenemisi, proovisime ka seekord üllatada külalisi, pakkudes neile võimalust lähemalt toodete valmimist näha ja ise endale siiditrükitehnoloogias särgid trükkida. Ehitasime selle tarbeks konverentsiruumidesse miniatuurse siiditrüki tootmisliini ja kutsusime kõiki soovijaid proovima, kuidas käib nende särkide trükk, mida nad oma ettevõtte sise- või väliskommunikatsioonis tihti kasutavad.
Särkidele sai trükkida pildi, mis pärineb Noart.ee kollektsioonist ja mille autor on Alari Kivisaar (Noart on meie pikaaegne partner ning nende kõrgendatud kvaliteedinõuetega särgid valmivad meie tootmises).

Siiditrükis eseme loomise ettevalmistusprotsess on pikk, kuid kui eeltööd tehtud, kulgeb iga üksikpildi trükkimine võrdlemisi kiiresti ja soodsalt. Tänu sellele sobib siiditrükk eeskätt suures koguses esemetele trükipildi lisamiseks. Siiditrükk on veel ka tänapäeval üpris käsitöömahukas tootmsprotsess, mis paljusid konverentsikülastajaid ka üllatas ning süvenema pani.
Konverentsil osalejate hulgas osutus särgi trükkimine ääretult populaarseks ja meeleolukaks, sest lõpuks haarati kaasa suurem kogus särke, kui konverentsil osalejaid oli – see tähendab, et iga külaline trükkis vähemalt ühe särgi ja paljud trükkisid ka mitu!


Logi sisse meie kliendikeskkonda

Unustasid parooli?

Pole veel kontot? Registreeru

Konto loomine

Konto olemas? Logi sisse