Rahvuskoondise vormid

Korvpalli rahvuskoondis kohtus Eesti korvpalli juubeliaastal EM kvalifikatsioonimängus Itaaliaga. Vahetult enne Eesti Vabariigi aastapäeva toimunud mängus sooviti alaliidu poolt austust avaldada meie kaitseväele ja kõikidele sõduritele läbi ajaloo, kes Eesti iseseisvuse eest on võidelnud.

Sellega seoses otsustasime koos Eesti Korvpalliliiduga disainida koondisele üheks mänguks erilise korvpallivormi, mis on inspireeritud kaitseväe vormi kamuflaazi mustrist, samas hoides rahvuskoondise traditsioonilist sini-valget värvikombinatsiooni.

Sama kujundusega mänguvorme pakkusime ka kossukoondise fännidele eriti eksklusiivse lisavõimalusega – tellida särk oma või lemmikmängija nime ja numbriga. Nii erikujunduse kui ka personaliseeritud vormide tellimise võimalus pälvis palju tähelepanu ja positiivset tagasisidet.

Mänguvormid tootsime sublimatsioonitehnikas, kus enne trükkisime kangale mustri ning kõik mänguvormidel olevad nimed, numbrid ja logod. Seejärel õmblesime trükitud elementidest kokku vormid. Sellise tehnoloogiaga on võimalik tootele anda täiesti unikaalne kujundus, jätkata kujundust üle õmbluste varrukatele ning muuta ka lõiget ja väljanägemist. Sublimeeritud kangas ei kaota oma värvide erksust, trükk ei murene ega tule kangalt maha.

Sama tehnoloogiaga saame pakkuda klientidele nii spordiriideid kui ka tavapäraseid t-särke, pusasid, mütse jpm.

http://rahvuskoondis.ee/et/rahvuskoondised-uudised?news_id=6906


Logi sisse meie kliendikeskkonda

Unustasid parooli?

Pole veel kontot? Registreeru

Konto loomine

Konto olemas? Logi sisse