Võrkpalli fännisärgid

Euroopa Meistrivõistluste finaalturniirile Eesti koondist toetama sõitnud fännid vajasid erakordset fännisärki ja tegime selle! Spetsiaalselt koondisele disainitud, trükitud ja Eestis kokku õmmeldud särk jõudis Spordlandi jaeketi kaudu tuhandete fännideni ning selle abil värviti EM-l tribüünid siniseks!

Särk on valmistatud sublimatsioonitrükis, millega kantakse kujundus kõrge temperatuuri ja surve abil sügavale kanga kiududesse, st sisuliselt värvitakse kangas soovitud tooni. Selline trükk ei kulu, kahvatu ega pragune kandmise ja pesemise käigus. Pärast kujunduse kangale trükkimist õmmeldakse särgi detailid kokku, mistõttu saab toote kujundada peaaegu piiranguteta (valmistoote puhul ei saa trükkida õmblustele, kraele jne).

Selliselt valmivad eriliste kujundusega särgid, millega toetust avaldada ja kaasa elada näiteks oma lemmik spordivõistkonnale. Sublimatsioonitrükis valmistatud särk sobib ideaalselt kandmiseks ka oma ettevõtte sportlikele inimestele nii jooksurajal kui ka spordisaalis.


Logi sisse meie kliendikeskkonda

Unustasid parooli?

Pole veel kontot? Registreeru

Konto loomine

Konto olemas? Logi sisse