Ostukotid siiditrükis

Teostasime meie pikaaegsele koostööpartnerile, advokaadibüroole Rask, alustuseks esmalt väiksema koguse siiditrükis ostukotte.

Kuna kotid osutusid ülimalt populaarseks, siis tegime veel lisaks suurema koguse samasuguse disainiga ostukotte kiirprojektina juurde.

Kottide toorikuid hoiame Fifaa põhilao tootevalikuna laos, et saaksime alati kõigile soovijatele kiire tarneajaga presonaalse trükiga ostukotte pakkuda!

Custom särgid

Meil on hea meel jagada teiega ühte oma hiljutist projekti, mis keskendus Penosili töötajatele loodud unikaalsetele särgikomplektidele. Antud projekti eesmärk oli pakkuda klientidele kindlates värvitoonides särgikollektsiooni, mis sisaldas ka Penosili logo. Tänu meie trükivõimekusele ja sublimatsioonitrükile, suutsime saavutada silmapaistva tulemuse ja rahuldada kliendi soovid.

Kliendi spetsiifilised nõudmised ja värvitoonid juhatasid meid sublimatsioonitrüki suunas. Selle meetodi abil suudame trükkida särgile soovitud värvitoonid, detailid ja logo ning luua unikaalseid kujundusi, mis vastavad täpselt kliendi ootustele.

Sublimatsioonitrükk võimaldab värvi sügavamat kinnitumist kangakiududesse, tagades trükikujunduste püsivuse ja vastupidavuse pesemisele. See annab särgile ka pehme ja mugava kandmiskogemuse, kuna trükid ei kipu pragunema ega maha kuluma.

Antud projekti puhul oli meie ülesandeks valmistada särgid vastavalt kliendi soovitud värvitoonidele ja ühendada need ühtseks tervikuks. Meie meeskond suutis täpselt trükkida kõik särkide detailid vastavalt etteantud värvikoodidele ning seejärel õmmelda detailid kokku, et luua lõplikud terviklikud särgid.

Tulemus oli muljetavaldav – Penosili töötajad saavad kanda kvaliteetseid särgikomplekte, mis on täielikult kohandatud ettevõtte brändi värviskeemi ja logo järgi. Antud särgid mitte ainult ei rõhutanud Penosili identiteeti, vaid tõstsid ka töötajate professionaalsust ja ühtekuuluvustunnet.

Kui olete huvitatud unikaalsetest “custom” särgikomplektidest oma ettevõttele või organisatsioonile, siis võtke meiega julgelt ühendust. Fifaa kogenud meeskond on valmis aitama teil luua just teie vajadustele vastavaid trükitud rõivaid, mis toovad esile teie brändi isikupära ja annavad teile konkurentsieelise.

Jälgige Fifaa kodulehte ja sotsiaalmeedia kanaleid, et saada rohkem teavet meie projektide ja teenuste kohta. Oleme alati valmis aitama teil teha märkimisväärseid ja silmapaistvaid kohandatud trükitooteid. Koos loome rõivaid, mis jätavad kestva mulje!

Mängufilm “Kalev”

Möödunud sügisel linastus auhinnatud mängufilm “Kalev”. Tootsime koostöös “Kalev” filmi tootjatega kollektsiooni fännitoodetest, mida müüme meie Teamspiriti fännitoodete veebipoes.

Antud projekti raames saime taaselustada vana 1991. aasta Kalevi retro T-särgi kujunduse, mida on võimalik näha nii filmis näitlejate seljas kui tellida endale oma lemmikmängija nime ja numbriga.

Trükitööd on teostatud transfertehnikas, mis on üks siiditrüki vorme. Kokku tootsime fännikollektsiooni tarbeks pusad, T-särgid ja erinevad nokamütsid. Lisaks antud toodetele said sublimatsioonitrükis toodetud ka efektsed torusallid.

Meie juures ei jää ükski kliendi idee teostuseta, vajadusel loome tooted nullist ehk teeme kokkulepitud toodetele sublimatsioonitrükis kujunduse.

Kergejõustiku EM

Kergejõustiku EM

Juulis toimusid Tallinnas, Kadrioru staadionil 2021 aasta U-20 ja U-23 vanuseklassi kergejõustiku Euroopa meistrivõistlused. Meil oli rõõm selle sündmuse jaoks valmistada fännitoodete kollektsioon, mida kõik huvilised said endale soetada ka ürituselt kohapealt, et noortele sportlastele täie hingega kaasa elada.

Fifaa on mitmekülgne ettevõte, mis suudab oma partneritele pakkuda teenust nii tootele disaini loomisel, toote valmistamisel kui ka selle müümisel, kuna aastakümnete vältel on omandatud jaemüügi kogemusi ligi neljakümne kaupluse opereerimisega nii Eestis kui mujal regioonis. Hästi korraldatud väljapanek annab lisaväärtust ka korrldatavale üritusele ning tagab eduka meenete müügi.

Üheks võtmetooteks antud kollektsioonis oli ületrükiga T-särk, mille lahendasime sublimatsioonitehnikas. Antud juhul lõime disaini, trükkisime ja õmblesime toote valmis kohapeal. Lähteülesandeks oli luua midagi täiesti unikaalset ja silmatorkavat, samas arvestades kujunduses täpselt ürituse kontseptsiooni ning värvigammaga.

Sublimatsioonitrükis saab valmistada ainulaadse disainiga tooteid nagu näiteks T-särke, spordiriideid, võistkondade vorme, mütse, ostukotte ja palju muud. Saame kanda mustri ja värvid üle õmbluste või katta trükiga kasvõi kogu eseme. Ese valmib pärast sublimatsioonitrüki läbinud detailide kokkuõmblemist. Oleme loonud palju lõikeid, mille hulgast võib klient valida oma just endale sobiva. Sublimatsioontrükis on valminud ka noorte kergejõustiku EM särgid, kus on näha tootele loodud ainulaadset disaini.

Meie juures ei jää ükski kliendi idee teostuseta, vajadusel loome tooted nullist. Eesmärk on pakkuda klientidele alati parimat.

Password 2021

Password 2021

Juunis osalesime Password turunduskonverentsil, et taas kohtuda oma klientidega, kellega vahepealsel ajal piirangute tõttu pole olnud võimalik vahetult suhelda. Samas saime sõpradeks ka paljude uute inimeste ja ettevõtetega.
Nii nagu meile on kombeks otsida uusi lähenemisi, proovisime ka seekord üllatada külalisi, pakkudes neile võimalust lähemalt toodete valmimist näha ja ise endale siiditrükitehnoloogias särgid trükkida. Ehitasime selle tarbeks konverentsiruumidesse miniatuurse siiditrüki tootmisliini ja kutsusime kõiki soovijaid proovima, kuidas käib nende särkide trükk, mida nad oma ettevõtte sise- või väliskommunikatsioonis tihti kasutavad.
Särkidele sai trükkida pildi, mis pärineb Noart.ee kollektsioonist ja mille autor on Alari Kivisaar (Noart on meie pikaaegne partner ning nende kõrgendatud kvaliteedinõuetega särgid valmivad meie tootmises).

Siiditrükis eseme loomise ettevalmistusprotsess on pikk, kuid kui eeltööd tehtud, kulgeb iga üksikpildi trükkimine võrdlemisi kiiresti ja soodsalt. Tänu sellele sobib siiditrükk eeskätt suures koguses esemetele trükipildi lisamiseks. Siiditrükk on veel ka tänapäeval üpris käsitöömahukas tootmsprotsess, mis paljusid konverentsikülastajaid ka üllatas ning süvenema pani.
Konverentsil osalejate hulgas osutus särgi trükkimine ääretult populaarseks ja meeleolukaks, sest lõpuks haarati kaasa suurem kogus särke, kui konverentsil osalejaid oli – see tähendab, et iga külaline trükkis vähemalt ühe särgi ja paljud trükkisid ka mitu!

FC Flora mängusärk

FC Flora mängusärk

Igal hooajal teostame trükki Eesti tähtsamate spordiklubide ja võistkondade treening- ning võistlusvormidele. See töö on eriti vastutusrikas, sest võistlused toimuvad suure avalikkuse tähelepanu all ning sportlased valmistuvad nendeks kompromissitult treenides pikkade perioodide vältel. Seetõttu peavad ka sportalste kantud vormid vastama kõrgeimatele standarditele.

FC Flora mängusärk on Nike tootekataloogist, millele meie lisame mitmes erinevas tehnoloogias vajalikud elemendid. Vormile lisatakse kuumpresstrüki abil sponsorite logod ning mängijate nimed ja numbrid. Flora logo on kootud patchina ning kõigele lisaks tikitakse klubi logo kohale kuldsed tähekesed märkimaks klubi tiitlivõitude arvu – detailid on tähtsad!

Vaata kuidas valmib FC Flora mängusärk

Nimesärk

Nimesärk

Mõnikord on kõige parem tulemus lihtsa, puhta ja minimalistliku disainiga. Seepärast oleme sarnaselt nimepusadele teinud oma klientide tellimusel ka hulgaliselt nimesärke, kus rinnale on kantud ettevõtte, inimese või asukoha nimi. Lihtsalt loetava kirjatüübiga. Nii nagu must värv on alati moes, siis lihtsus disainis on kindlasti element, millega ei saa eksida.

Nimesärke saab tellida erinevates trükitehnoloogiates ning samuti on võimalik tootel kombineerida elemente lisades ettevõtte slogan või väike logo hoopis turjale või varrukale.

Sametise trükiga t-särk

Nimepusa

Nimepusa

Viimasel ajal on väga paljud ettevõtted tellinud meilt oma asukoha või lihtsalt ettevõtte nimega pusasid.
Pakume selleks kvaliteetset pusa ning vastavalt kliendi soovile sobitame sinna trükimeetodi. Valikus on alates klassikalisest siiditrükist, kiletrükist kuni eksklusiivse sametist trükini. Kuna pusa kangas on paksem, kui näiteks tavaline särk, siis saab tootel kasutada ka mitmeid erilisi lahendusi nagu 3D trükk, sametine trükk või geeltrükk ilma et pusale trükitud kujundus tunduks kangal raske.

Nimepusa sametist trükiga

Kõige sagedamini valivad kliendid meie toorikute hulgast Russel brändi pusad, mis on tõestanud end kvaliteetse ja vastupidava tootena. Meie valikus on erinevates värvides ja lõigetega pusad nii kapuutsiga kui ilma.

Erineva trükiga pusad on ideaalne kingitus tööandja poolt oma tiimi liikmele – see aitab ka mitmekülgselt kaasa tööandja brändingule. Meie enda ettevõttes saab iga uus töötaja esimesel tööpäeval koos uute töövahenditega ka ettevõtte sümboolikaga riided, mida kanda nii kontoris kui vabal ajal.

Torusall

Torusall

Torusall on meie kliimas väga praktiline ning vajalik toode. Seda tuntakse kohati ka morfi või buffi nime all tulenevalt kahe suurema tootja brändi nimedest.
Torusall on funktsionaalne ning seda saab kanda kaelas, peas, randmel või näole tõmmatuna. Ta pakub kaitset külma ning tuule vastu aga samas vajadusel aitab kinni püüda sportimisel tekkivat higi. Paljud inimesed kasutasid torusalli ka katsevahendina, kui avalikes kohtades kehtis kohustus maski kanda – külmal ajal oli see alati kaasas, kui mask kippus ununema.

Rally Estonia Torusall

Torusalle oleme valmistanud nii spordiklubidele kui teistele ettevõtetele ja organisatsioonidele. See on tänu oma universaalsusele ja soodsale hinnale üks levinumaid kingitusi.

BC Kalev/Cramo logodega torusall

Torusall on valmistatud polüester-materjalist, misttõttu trükk kantakse sellele sublimatsioonitehnikas ja see omakorda võimaldab kujunduse osas olla kreatiivne – trükkida saab pea piiranguteta.

HNMKY Bomber jakk

HNMKY Bomber jakk

Helsingi Noorte Meeste Kristlik ühendus tellis oma spordiklubi liikmetele meilt jaki koos klubi sümboolikaga. Selle projekti lähteülesandeks saime luua toode, mis oleks hetkel trendikas ka tavakasutuseks. Seeläbi soovis klubi toote omanikku ergutada jopet kandma ka muul ajal kui ainult trenni või võistlustele siirdumisel, suurendades klubi sümboolika nähtavust oma peamise sihtgrupi – noorte hulgas. Valituks osutus bomber jope, millele lisasime erinevates tehnoloogiatas klubi logo ning slogani. Antud jakk on spetsiaalselt loodud trüki ja tikandi lisamiseks – selle disain võimaldab elemente lisada ilmastikukindlust või voodrit rikkumata.

HNMKY Bomber jakk

Tootel on rinnal HNMKY logo klassikalise tikandina, mis tagab vastupidavuse ilmastikule ja pesule. Samas on silmapaistev ja esklusiivne.

HNMKY jaki selja tikand

Jaki seljal on klubi slogan, kus on kombineeritud siiditrükk ja tikand. Nimelt on trükk kantud helkurist kangale, mis lisab tootele turvalisuse funktsiooni aga annab samas ka efekti! Kanga ääred on ääristatud tikandiga ning kogu element on omakorda jopele kinnitatud õmblusega.

Logi sisse meie kliendikeskkonda

Unustasid parooli?

Pole veel kontot? Registreeru

Konto loomine

Konto olemas? Logi sisse